IMG_8414Jestem absolwentką studiów psychologicznych o specjalności psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziałach Psychiatrycznym oraz Podkarpackiego Centrum Onkologicznego w Rzeszowie, a także na Oddziale Pediatrycznym i Geriatrycznym w Przeworsku.
W ramach pracy z pacjentami onkologicznymi oraz ich rodzinami uczestniczyłam w sesji szkoleniowo-terapeutycznej organizowanej przez Simontonowski Instytut Zdrowia.

Na co dzień pracuję na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży w Łańcucie, gdzie zajmuję się głównie diagnostyką psychologiczną i psychoterapią.

Obecnie jestem również w trakcie odbywania specjalizacji z psychologii klinicznej. Studia te pozwalają mi poszerzać wiedzę oraz własne umiejętności z zakresu zaburzeń psychicznych, a także dają mi możliwość nabywania doświadczenia w pracy klinicznej z pacjentami.

W swojej praktyce psychoterapeutycznej identyfikuję się z założeniami nurtu psychodynamicznego. Swoje umiejętności w tym obszarze doskonalę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz poprzez udział
w konferencjach oraz kursach doszkalających, również z obszaru terapii dzieci i młodzieży.

 

Psycholog, psychoterapeuta Anna Kruk, Gabinet mieści się w Klinice AW-MED (pokój nr 6), przy ulicy Kilińskiego 2 w Przeworsku nr tel. 663 030 203

© 2019 Anna Kruk